Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! - 109m2

E pa mobiluar
142,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 137
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167516 - Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 108.6 m2 dhe eshte i organizuar me korridorin qe ben shperndarjen ne sallon dhe kuzhine me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve dhe 2 tualete. Orientohet nga Lindja dha ka organizim perfekt, me hapesira te bollshme. Apartamenti lokalizohet ne nje zone te kualifikuar dhe te re ne aspektin e infrastruktures, si dhe nje ndertim i ri teper cilesor i perfunduar, me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
120,000€
Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Okazion Kleringu! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ba...

E RE
130,000€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 97m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
500€ / muaj
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 83m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Ana Komnena

Tek Fusha e Aviacionit, Jepet me qIra apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatament...