Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! - 45m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Don Bosko
  • 24
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167507 - Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 45 m2. Prona eshte rinovuar dhe mobiluar se fundmi: mobilim i ri, shtrimi me parket, kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nder me te kerkuarat pasi ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 6
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokacion... - 30m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Don Bosco

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godine 9 kateshe, me ashensor dhe ka nje siperfa...

380€ / muaj
Ne Rrugen E Kosovareve, Jepet Me Qira Garsoniere Totali... - 25m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Ne Rrugen E Kosovareve, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 1 te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfa...

72,000€
Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!! - 47m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Hapesira Te Bollshme!! Garsonierja ndodhet ne katin 2 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe...