Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Totalisht I mobiluar!! - 72m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Selita e Vjetër
  • 20
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167506 - Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadministruar pa ashensor. Siperfaqja totale eshte rreth 72 m2 dhe organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i bollshem qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dhoma gjumit, tualeti dhe nje ballkon. Apartamenti orientohet nga Jug- Perendimi. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Selita e Vjetër
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj
Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobilua... - 70m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Janos Hunyadi

Prane Juridikut, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture: sallon i ndenje...

184,500€

196,000€

Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine...

500€ / muaj

550€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall...