Okazion Kleringu! Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme !! - 115m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 86
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167496 - Okazion Kleringu! Prane Shkolles se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje godine banimi dhe sherbimi me 4,5,6,8 dhe 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 115,21 m2, siperfaqe neto 106,01 m2 dhe organizohet si me poshte; salloni ku ka kend gatimi dhe ambient ndenjie, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh ku te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon dhe tualeti qendror. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit.Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode duke patur prane linje urbane,shkolla ,kopshte,markete,farmaci etj..Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
130,000€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 97m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
133,500€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 100m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri ne faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
140,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sa... - 98m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 97.6 m2, neto 88 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje...