Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 48m2

E mobiluar

500€ / muaj

450€ / muaj

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 52
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167448 - Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te mireadministruar te vitit 1998. Siperfaqja totale eshte 47.9 m2, dhe organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i bollshem qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dhoma gjumit, tualeti dhe nje ballkon. Apartamenti orientohet nga Perendimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 48m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj
Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobilua... - 70m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Janos Hunyadi

Prane Juridikut, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture: sallon i ndenje...

88,000€
Cmim i diskutueshem

100,000€

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht E... - 48m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses,...

500€ / muaj

550€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall...