Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar !!! - 108m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Selita e Vjetër
  • 42
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167404 - Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe ka organizim si me poshte ; korridori shperndares, salloni bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkoni teper i bollshem. Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar ne menyre moderne me te gjitha gjerat e nevojshme. Gjithashtu eshte edhe me pamje te lire me orientim Jug-Lindje, gje qe e ben me shume ndricim natyral. Zona ne cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode. Apartamenti ka ne dispozicion dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Selita e Vjetër
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Garazh Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje...

E RE
600€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...