Prane Qendres Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Garazhd, Teresisht I Mobiluar !! - 95m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Sulejman Pasha
  • 337
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG16737 - Prane "Qendres" se Tiranes, jepet me qira super apartament 2+1, me Garazhd, teresisht i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. Eshte i organizuar dhe shfrytezuar ne menyre optimale ne nje sallon te bollshem ndenjeje, se bashku me kuzhinen, pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapo investuar ne cdo detaj, mobilim modern dhe teper cilesor, i shtruar me parket cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi, tualet modern me hidrosanitare tejet cilesore dhe gjithcka duhet per nje jetese komode. Orientim ideal Lindje-Perendim qe ofron ndricim te mire natyral. Ndodhet ne nje nga zonat me strategjike dhe te preferuara ne Tirane ku gjenden te gjitha facilitetet e nevojshme per jetesen e perditshme. Ne cmimin e mesiperm perfshihet edhe nje garazhd, i ndodhur po ne kete pallat. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Sulejman Pasha
Viti i ndërtimit 1999
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

135,000€

139,000€

Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super... - 102m2
Qender - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimanit Partizani shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me as...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 114m2
Qender - Rruga Mihal Grameno

Shume afer Qendres, tek Shkolla e Baletit, ne Rrugen Mihal Grameno, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2 p...