Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme !! - 166m2

E pa mobiluar
200,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 60
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167367 - Ne Yzberisht, Prane Bulevardit Migjeni, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte Dhe Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 166 m2 dhe organizohet nga salloni i bollshem me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientohet drejt lindjes dhe jugut cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites si dhe pamje spektakolare te hapur nga te gjitha ambientet. Vendndodhja e apartamentit ne nje zone me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palester, linja transporti publik etj.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 166m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
165,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 141m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, tek rruga "Aleksandri i Madh", pallati Everest, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje...

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmini...

132,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 115.98 m2, neto 106.4 m2 ndodhet n...