Okazion Kleringu!! Ne Ali Dem Shitet 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme, Ne Ndertim Te Ri !! - 109m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 520
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167365 - Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje godine banimi dhe sherbimi 5,6,7,8 dhe 9 kate dhe me 2 kate parkimi nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 108.56 m², siperfaqe neto 94.2 m². Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku ndodhet ambienti i ndenjes dhe kendi gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe dy tualete. Materialet qe po perdoren dhe teknologjite e reja te ndertimit, si ne realizimin e rifiniturave ashtu edhe ne realizimim e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio qe ndan apartamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike te markave cilesore, vetratat cilesore, sistemi i kondicionimit multisplit bejne qe cilesia e ndertimit te jete maksimale. Ndertimi aktualisht eshte ne faze karabina. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...