Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura 1, Shitet Vile 2 Kateshe, Totalisht E Mobiluar !! - 382m2

E mobiluar

435,000€

410,000€

  • Lalëz
  • 63

Përshkrimi i pronës

REFRG167357 - Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura 1, Shitet Vile 2 Kateshe, Totalisht E Mobiluar. Vila organizohet ne 2 kate, mbi siperfaqen e truallit prej 383 m2, me siperfaqe ndertimi 147 m2 dhe siperfaqe oborri 320. Vila ka sallonin e bollshem me ambjenti e gatimit dhe dalje ne verande, tre dhoma gju dhe tre tualete.O borri i mrekullueshem i kuruar me peme dekorative ofron nje komoditet maksimal, per nje ambjent familjar duke te afruar me natyren dhe bregdetin fantastik. Kompleski Lura cilesohet si nje nder me cilesoret ne gjithe kete vije bregdetare, nje kompleks qe ofron siguri maksimale, standart elitar ne cdo aspekt. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 382m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Gjiri i Lalzit
Rruga Lalëz
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

620,000€
Tek Turquoise Marina, Shitet Super Vile T2 !!! - 635m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha, jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajonin e Ballkanit, m...

600,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 440m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,...

419,000€
Cmim i diskutueshem

429,000€

Ne Fresk, Shitet Super Vile Me Investime Cilesore Dhe O... - 550m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, ne Rrugen e Teleferikut, Shitet Super Vile 3 Kateshe me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sis...