Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Totalisht I Investuar !! - 110m2

E mobiluar

173,000€

166,500€

  • Rruga Mine Peza
  • 200
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167264 - Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2, nga te cilat 75 m2 apartamenti dhe 35 m2 veranda ndodhet ne katin e 5, te nje ndertimi ekzistues, vetem 5 minuta nga Qendra e Tiranes. Organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi te bollshme, tualeti, ballkoni dhe veranda e mrekullueshme e investuar si nje ambjent super komod. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Jug-Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar nga e para, duke perfshire instalimet elektrike, hidraulike, mobilim modern, kondicionim inverter, parket Ac5, vetrata termike etj. Apartamenti eshte dhe nje mundesi e mire investimi pasi mund te jepet me qira deri ne 700 euro/muaj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1983
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaq...

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organ...

164,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Ish-Uet , Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 117m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Pas ish-Universitetit Europian Te Tiranes, ne rrugen "Shefqet Musaraj" Shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e p...