Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte !! - 64m2

E pa mobiluar
93,000€

  • Rruga Javer Malo
  • 346
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167209 - Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamneti me siperfaqe bruto 63.8 m² (neto 54m²), ndodhet ne katin e 3 dhe organizohet ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi gjithashtu me dalje ne ballkon dhe nje tualet. . Apartamenti aktualisht eshte ne fazen fillestare te punimeve dhe pritet te perfundoje brenda 2-vjetesh. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per cilesine e punimeve dhe eshte nje nder komplekset me te mira te zones. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Javer Malo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
135,000€
Te Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inves... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje korr...

E RE
99,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 68m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 68.4 m2 ndodhet ne katin e 4 banim te njeres prej go...

460€ / muaj
Te Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo I... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti organizohet ne nj...