Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre !! - 83m2

E pa mobiluar
750€ / muaj

  • Rruga e Kavajës
  • 29
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167160 - Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy objekteve, kryesisht te fokusuara ne aspektin e aktiviteteve tregtare per vete tipologjine e ndertimit dhe lokacionit perfekt. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e ndenies se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme. Per me teper informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga e Kavajës
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 16

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

199,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me L... - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. P...

650€ / muaj
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje godine, me 2 ashensor. Prona k...

124,100€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje... - 73m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 73m² dhe neto prej 64.98m². Apartamenti nd...