Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht E Investuar! - 135m2

E mobiluar
360,000€

  • Rruga Vilave
  • 142
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167145 - Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Verande,Totalisht E Investuar!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 134.82 m2, nga te cilat 107.87 m2 apartamenti dhe 26.95 m2 verande. Organizohet si me poshte: korridori, salloni ku kemi sebashku ambientin e ndenjies dhe gatimit me dalje ne verande, dhoma e gjumit matrimoniale me garderobe dhe tualet me vete, dhome femijesh dhe tualeti dites. Ne apartament vlen per theksuar investimi i ngurte, instalimet elektrike, hidraulike Grohe, vetratat me xham dublex dhe gaz argon qe mundesojne izolim akustik dhe termik, sistemi i kondicionimit inverter Daikin dhe parketi cilesor, ndryshe nga materialet qe ofron kompania ndertuese. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ekskluzive vetem me komplekse vilash dhe apartamentesh ne ndertime te vogla, nje mundesi shume e mire per banim, pasi rezidenca eshte shume e preferuar per te gjitha fasilitetet dhe per ambientet qe ofron, qetesi, gjelberim, siguri. Ne Cmim eshte perfshire dhe nje post parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Vilave
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

131,000€

141,500€

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri te Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kates...

170,000€
Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orient... - 119m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimet

Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashe...

340,000€
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super A... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave t...