Ne Vore Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te Ndryshme Industriale ! - 2937m2

E pa mobiluar
550,000€

  • Rruga Vore Marikaj
  • 52

Përshkrimi i pronës

REFRG167144 - Ne Vore, Ne Rrugen Vore-Marikaj, Shitet Magazine Dhe Truall, Per Aktivitete Te Ndryshme Industriale. Magazina me siperfaqe 437 m2, vendoset mbi truallin me siperfaqe 2500 m2. Eshte e pershtatshme per aktivitete tregtare te formateve kryesisht industriale apo te ndertimit, per magazinim ose per shitje me shumice. Vendoset ne nje zone tregtare prane autostrades Tirane -Durres dhe prane Bashkise se Vores. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 2937m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 1
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Vore Marikaj
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Truall Me Ndertese Nje Kat... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çamëria

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Truall Me Ndertese Nje Kateshe Me Dokumentacion Te Rregullt!!! Trualli ka siperfaqe 151m² dhe nje ndertim prej 62m² te pa...

4,500€ / muaj

6,000€ / muaj

Ne Autostrade, Jepet Me Qira Super Godine Tregtare Per... - 2200m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kat...

1,300,000€
Okazion! Ne Autostrade Shitet Super Godine Tregtare, Pe... - 2200m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Shitet Godinë Buzë Autostradës Tiranë-Durrës 180 000 Euro Nën Treg. Godina ka cilesi superiore ndertimi dhe vemendje deri ne detaj. Fasada eshte me xh...