Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 4+1+2, Me Hapesira Teper Te Bollshme !! - 118m2

E mobiluar
195,000€

  • Rruga e Durrësit
  • 374
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167118 - Ne Rrugen e Durresit, Mbrapa Shkolles "Qemal Stafa", Shitet Apartament 4+1, Me Hapesira Teper Te Bollshme. Apartamenti me siperfaqe 118 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Strukturohet ne 5 ambjente, te shfrytezuara per banim, 4 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem, gatimi me vete, 2 tualete dhe ballkoni i bollshem. Zona ne te cilen ndodhet e ben ate nje prone terheqese si per investim dhe banim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 3
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga e Durrësit
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

195,000€
Okazion Kleringu! Ne Kompleksin "Colonnade", Shitet Apa... - 128m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Kompleksin "Colonnade", Prane Zogut Te Zi, Shitet Apartament 2+1+2, me siperfaqe neto 106 m2 dhe siperfaqe bruto 128.3 m2. Ndodhet ne katin e 3-te...

188,000€
Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar D... - 89m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire Dhe I Arreduar Totalisht Me Arkitekt ! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te...

195,500€

199,000€

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me L... - 77m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1, Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor. P...