Ne Dhermi, Tek Kompleksi Santorini Shitet Garsoniere, Mundesi Ideale Investimi !! - 36m2

E pa mobiluar
130,000€

  • Rruga Perivolo
  • 243
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167090 - Ne Dhermi, Te Kompleksi Santorini, Shitet Garsoniere, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga sheshet dhe hapesirat e gjelberuara te kompleksit si dhe pishines verore. Kompleksi Santorini ndodhet shume afer detit ne nje prej plazheve me te bukura te bregdetit Jon si eshte ai i Drimadhesit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 35.88 m2. Rezidenca eshte ne fazat e fundit te ndertimit aktualisht po behen shtrimet e dyshemeve dhe patinimet dhe shume shpejt nis banimi. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 36m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 2
Zona Vlore
Rruga Rruga Perivolo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme