Tek Rruga Jordan Misja, Shitet Super Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri! - 65m2

E pa mobiluar
107,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 203
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167068 - Tek Hipoteka, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 64.6m² dhe siperfaqe neto 55.7 m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 8-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit, si dhe tualeti. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga fasada e ventiluar, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
98,000€
Ne Kompleksin Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Tota... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Te Kompleksi Grand Gallery, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te sapo perfun...

E RE
103,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 77m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 76.90 m2 dhe...

E RE
107,000€
Okazion Kleringu! Ne Kompleksin "Colonnade", Shitet Apa... - 71m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Kompleksin "Colonnade", Prane Zogut Te Zi, Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe neto 59 m/2 dhe siperfaqe bruto 71.4 m2. Ndodhet ne katin e 3-te ban...