Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Urani Pano
  • 30

Përshkrimi i pronës

REFRG167065 - Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe aksesojne direkt rrugen kryesore dhe ka siperfaqe totale prej 84 m2.Eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri biznesesh te cilat duan ta zhvillojne aktivitetin ne kete godine prestigjoze dhe ne nje lokacion ideal sic eshte Rruga e Kavajes. Ne faqen ballore ambienti ka komplet fasade xhami, qe i jep mundesi brandimi aktivitetit tregtar. Vlera e qirase eshte 1000 euro Bruto, perfshire dhe taksen e tatimit ne burim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Qender
Rruga Rruga Urani Pano
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Per... - 115m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender, Prane Hotel Opera, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartametni ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me 2 ashe...

193,000€

209,000€

Ne Qender, Shitet Ambjent Komercial Ideal Per Investim!... - 40m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes, shitet ambient biznesi, mundesi shume e mire Investimi. Ambienti ndodhet ne Qendren e Biznesit -Torre Drini, ne katin zero, open...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...