Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte! - 99m2

E pa mobiluar
237,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 168
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167055 - Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertimi te ri ne faze fasade me siperfaqe totale 98.87 m2. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dhomen matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualet me vete, nje dhome femijesh dhe tualeti i dites. Orientimi nga Jug-Perendimi dhe pamja e hapur ben qe apartamenti te ket diell dhe drite gjate gjithe dites. Objekti karakterizohet nga nje cilesi teper e larte ndertimi me hapesira rekreative dhe lokacion perfekt si per banim dhe investim. Prona disponon dhe nje post parkimi opsional me cmim ekstra 35.000 euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti shume prane Qendres ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komdode. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 14

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

E RE
242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 106m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....