Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi - 93m2

Pjesërisht e mobiluar

160,000€

140,000€

  • Shefqet Musaraj
  • 624
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167016 - Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe Neto 93 m2. Strukturohet ne sallonin e ndenjes dhe hapesiren e gatimit, dy dhoma gjumi dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i investuar, me parket, kondicionim, vetrata plastiko, hidrosanitare cilesore dhe instalime te reja elektrike dhe hidraulike. Eshte nje mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin, investimin e ngurte dhe tipologjine e prones. Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Shefqet Musaraj
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
165,000€
Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Aparta... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Tek Kompleksi Halili, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje prej godinave te kompleks...

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...