Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 2+1, me Planimetri Perfekte !! - 110m2

E pa mobiluar
85,500€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 206
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166967 - Okazion Kleringu! Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim 780 Euro/m², Ne Faze Karabina!!! Apartamenti me siperfaqe totale 109.43 m², ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh ne faze ndertimi. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit si me vete, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare dhe dalje ne ballkon, dhome femijesh, tualeti dites dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje. Ndertimi pritet te behet i banueshem brenda 18 muajsh. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
90,000€
Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite... - 70m2
Materniteti i Ri - Bulevardi Zhan D'Ark

Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadministru...

E RE
85,000€
Okazion Kleringu! Tek Univers City, Shitet Apartament 2... - 94m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe totale 94.08 m² dhe siperfaqe neto 83.1 m² dhe nd...

E RE
115,000€
Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartame... - 112m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartament 2+1 me super strukture te rregullt bashke me nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe tota...