Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! - 111m2

E pa mobiluar
110,000€

  • Unaza e Madhe
  • 554
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166823 - Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 110.7 m², ndodhet ne katin e 5- te, te njeres prej godinave te kompleksit. Organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, dy tualete dhe nje ballkon. Ka orientim perfekt Lindje-Perendim, gje qe e ben te ndricuar dhe me diell gjate gjithe dites. Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranes, pozicioni i Kompleksit favorizon komunitetin e saj me akses te drejtperdrejte ndaj sherbimeve si: shkolla, spitale, qendra tregtare, transport urban, etj. Per kete projekt eshte konceptuar nje zone perimetrale e gjelberuar dhe rekreative prej 8000m². Projektimi i qendrueshem eshte nje nder pikat e forta te zhvillimit te ketij Kompleksi, duke perdorur teknologji bashkekohore dhe standarde europiane me aplikimin e fasades dhe vetratave termike. Aktualisht godina eshte ne faze grope. Per nje vizite ne prone, kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Shkozë
Rruga Unaza e Madhe
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Ne Sarande, Prane Portit Te Jahteve, Shitet Apartament... - 79m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve Shitet Apartament 2+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze suvatimi dhe pritet te perfundoje shu...

117,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!... - 103m2
Paskuqan - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan, prane Unazen se Madhe ne Ndertim te ri shitet apartament 2+1,ne objekt banimi 9 katesh me 1 kat parkim nentoke ne faze karabina. Apartame...

109,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 104.23, neto 95.44 m2 ndodh...