Okazion! Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri! - 131m2

E pa mobiluar
161,000€

  • Rruga Ali Visha
  • 676
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166800 - Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 131.61m² nga te cilat 107.01m² siperfaqe apartamenti dhe 24 m² verande, ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri me fasade te ventiluar. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet, tualeti dites dhe veranda. Orientimi i tij eshte Veri-Lindje. Objekti eshte i organizuar me dy kate parkimi nentoke, kati perdhe dedikuar totalisht ambienteve te biznesit dhe mbi te zhvillohen 9 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit jane: fasade e ventiluar, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz per minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve, sistem i pergatitur i ngrohjes qendrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, ne pjesen e pasme te kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal, ne numrin +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 131m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Ali Visha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Verandë Ashensor Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

E RE
154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...