Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 148m2

E pa mobiluar
285,000€

  • Zogu I Boulevard
  • 212
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166765 - Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe ka siperfaqe totale 147.63 m² dhe siperfaqe neto 136.97m². Organizohet ne hyrje me korridorin qe ben shperndarjen e ambienteve, ne hapesiren e ndenjes teper te bollshme dhe kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti orientohet drejt Jug-Lindjes dhe me pamje spektakolare nga Sheshi Skenderbej. Zona ku ndodhet apartamenti e ben nje mundesi ideale investimi, si per ndarje dhe qera. Prane ka cdo facilitet te mundshem. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 148m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Zogu I Boulevard
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje...

262,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Me Pl... - 109m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte, Gati Per Banim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati 12 k...