Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 219m2

E pa mobiluar
2,000€ / muaj

  • Rruga e Dibrës
  • 25

Përshkrimi i pronës

REFRG166737 - Tek Selvia, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2007. Ka nje siperfaqe totale 220m² dhe organizohet ne nje ambjent openspace dhe tre zyra ndihmese. Eshte i pershtatshem per Zyra Kompanish, duke ju referuar siperfaqes dhe zones ne te cilen ndodhet etj. Ambienti eshte investuar me parket, ndricimi, dritare dopio xham, kondicioner, instalimet hidraulike dhe elektrike. Vlera e qirase eshte Neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 219m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Selvia
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!!! - 185m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me...

2,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Qender - Rruga Mine Peza

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe to...

2,000€ / muaj
Në Myslym Shyri Jepet Super Zyre Me Qira Për Cdo Aktivi... - 260m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen "Sami Frasheri " prane Drejtorise se Policise jepet me qira zyre 260 m2 netto ne nje pallat te mireadministruar. Ambienti eshte i sapoinves...