Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me Cmim Okazion! - 183m2

E pa mobiluar
250,000€

  • Rruga Vilave
  • 130
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166734 - Prane TEG, Tek Rezidenca Halisof, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 125.95m², verande 9.5m² dhe parcele 47.07m². Sapo eshte investuar persa i perket investimit te ngurte dhe eshte i pabanuar me pare. Organizohet si me poshte: korridori, salloni ku kemi sebashku ambientin e ndenjies dhe gatimit me dalje ne verande, dhoma e gjumit matrimoniale me garderobe dhe tualet me vete, dhome femijesh dhe tualeti dites. Ne apartament vlen per theksuar investimi i ngurte, instalimet elektrike, hidraulike Grohe, vetratat me xham dublex dhe gaz argon qe mundesojne izolim akustik dhe termik, sistemi i kondicionimit inverter Daikin dhe parketi cilesor, ndryshe nga materialet qe ofron kompania ndertuese. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ekskluzive vetem me komplekse vilash dhe apartamentesh ne ndertime te vogla, nje mundesi shume e mire per banim, pasi rezidenca eshte shume e preferuar per te gjitha fasilitetet dhe per ambientet qe ofron, qetesi, gjelberim, siguri. Njekohesisht ofrohet dhe projekti arkitekturor qe ilustrohet me fotot e mesiperme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 183m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona TEG
Rruga Rruga Vilave
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

250,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Inv... - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartmanenti ka siperfaqe totale 112m² dhe 100m² me certifikate. Apartamenti eshte i...

235,000€
Cmim i diskutueshem

250,000€

Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, T... - 125m2
Tirana e Re - Bajram Curri Boulevard

Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te...

215,000€

250,000€

Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 186m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me oborr fantastik. Apartamenti...