Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!!! - 185m2

E pa mobiluar
2,000€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 43

Përshkrimi i pronës

REFRG166733 - Ne Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2000. Ka nje siperfaqe totale 185m² dhe organizohet ne nje ambjent openspace dhe tre zyra ndihmese. Eshte i pershtatshem per Zyra Kompanish, duke ju referuar siperfaqes dhe zones ne te cilen ndodhet etj. Ambienti eshte investuar me parket, ndricimi, dritare dopio xham, kondicioner, instalimet hidraulike dhe elektrike. Vlera e qirase eshte bruto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 185m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Qender - Rruga Mine Peza

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe to...

2,000€ / muaj
Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra Me Lok... - 219m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2007. Ka nj...

195,000€
Ne Fillim Te Myslym Shyrit, Shitet Ambient Komercial !! - 39m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 38.55m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti ka fasade te madhe...