Okazion Kleringu! Tek Falcon Rezidence Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi!!! - 84m2

E pa mobiluar
97,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 277
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166728 - Okazion Kleringu! Tek Falcon Rezidence Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim ne nje godine banimi dhe sherbimi me 4,5,6,8 dhe 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe totale 84.23m² dhe organizohet si me poshte: korridori, salloni ku ndodhet kendi i gatimit dhe ambienti i ndenjies me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualeti. Apartamenti ka orientim nga Jugu. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi i kondicionimit multisplit. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese komode duke patur prane linje urbane, shkolla, kopeshte, markete, farmaci, etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

99,000€

106,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 114m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament Tipologji 2+1 me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 113.6 m...

88,500€
Tek Univers City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verand... - 131m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 130.81m², neto 72.23m², verande 48.47m²...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1, Me Kubature Te Rreg... - 90m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan, Prane UET shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.78 m2 dhe siperfaqe neto 83.12 m2, ndodhet te...