Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion!!! - 101m2

E pa mobiluar
133,000€

  • Rruga Stavri Themeli
  • 472
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166727 - Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto prej 101.2m², ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Organizohet nga korridori, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet me vete, tualeti dites dhe ballkoni. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per investim edhe per banim, pasi zona ka marre mjaft zhvillim kohet e fundit me ndertimin e komplekseve te reja dhe infrastruktures moderne. Orientimin e ka drejt Jug-Lindjes. Ne objektin e ndertuar nga Kompania Nova Construksion sapo ka perfunduar kolaudimi dhe eshte ne proces hipotekimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine THE Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Stavri Themeli
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Aparta... - 112m2
Shkozë - Rruga Kadillari

Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pese banim te nje pallati te mireadminis...

141,500€
Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 113.04 m2 dhe siperfaqe neto p...

119,000€

125,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 118m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor dhe o...