Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! - 74m2

E pa mobiluar
55,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 233
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166717 - Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 73.53m², ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8katesh ne faze ndertimi aktualisht ne karabina. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale dhe tualeti qe aksesohet nga korridori tjeter. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Ndertimi pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal, ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

62,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament... - 60m2
Casa Italia - Rruga 29 Nëntori

Okazion! Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe totale 59.4 m², ndodhet ne katin e 5...