Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per Investim!!! - 90m2

E pa mobiluar
130,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 282
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166715 - Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per Investim!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 89.2m² dhe siperfaqe neto prej 83.9m², ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri te mireadministruar, ndertim i vitit 2009. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit si dhe tualeti. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per investim edhe per banim, pasi zona ka marre mjaft zhvillim kohet e fundit pas ndertimit te Unazes se Madhe dhe aksesit me Komunen dhe Tiranen e Re. Orientimin e ka drejt Jug-Lindjes. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine THE Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Aparta... - 112m2
Shkozë - Rruga Kadillari

Prane Rreth Rrotullimit Te Shkozes, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pese banim te nje pallati te mireadminis...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...

121,500€
Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 97m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 96.85 m2 dhe siperfaqe neto p...