Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! - 33m2

E mobiluar
92,000€

  • Rruga Tefta Tashko-Koço
  • 221
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166711 - Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar, Ideal Per Investim Dhe Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim, te nje ndertimi te mireadministruar pa ashensor. Prona ka siperfaqe totale 32.3 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale dhe nje tualet. Apartamenti eshte investuar se fundmi dhe shitet ne gjendjen sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar. Ka orientim drejt Lidjes, cka i sjell drite natyrale dhe ndricim. Ky apartament eshte edhe variant shume i mire investimi per qira mujore per shkak te zhvillimit te vrullshem te zones dhe kerkeses se larte per qira ne zonen e qendres gjithashtu ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 33m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Tefta Tashko-Koço
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
84,000€
Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Inv... - 78m2
Fresku - SH54

Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (i fundit) te nje pallati te mireadministuar dhe te...

E RE
83,000€
Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim... - 62m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 61.5m² dhe siperfaqe neto 53.3m²,...

92,000€

96,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Bill Klinton, Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne Kompleks ne katin 0, te nje pallati 7 katesh n...