Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion!!! - 120m2

E mobiluar

175,000€

167,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 669
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166683 - Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti eshte me hapesire te bollshme dhe i organizuar si me poshte: ne sallonin e ndenjes i cili ka dalje ne ballkon, ambientin e gatimit si me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet plotesisht i mobiluar, sic paraqitet dhe ne foto. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne standarde te larte jetese, shume prane liqenit artificial. Disponon okumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Sina
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...

172,000€
Cmim i diskutueshem

178,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 110m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 m2 jane siperfaqe ne...