Tek Rezidenca Park Life, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!! - 90m2

E mobiluar
1,100€ / muaj

  • Hiqmet Buzi
  • 108
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166678 - Tek Rezidenca Park Life, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern Dhe Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, i administruar 24 ore dhe ndodhet ne nje nga komplekset me standardin me te larte ne Tirane. Apartamenti eshte me hapesira te bollshme dhe i organizuar si me poshte: sallonin e ndenjes i cili ka dalje ne ballkon, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet te perbashket. Mobilimi eshte bashkekohore me nje kuzhine luksoze, me mobilje te reja dhe me te gjitha elektroshtepiaket e domosdoshme. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne standard te larte jetese. Njekohesisht ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. .Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Liqeni i Thate
Rruga Hiqmet Buzi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m...

220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...