Ne Dhermi, Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi, Mundesi Ideale Investimi!!! - 60m2

E pa mobiluar
175,000€

  • Rruga Perivolo
  • 187
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166677 - Ne Dhermi, Prane Sarajeve Te Pashait,Shitet Apartament 1+1+ Verande+Post Parkimi Mundesi Ideale Investimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim me nje siperfaqe bruto prej 59.91 m2 prej te cilave siperfaqja neto prej 51.5 m2 dhe me pamje nga deti. Apartamenti organizohet si me poshte; salloni ku kemi se bashku ambient gatimi, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne verande dhe tualeti. Cilesia e punimeve do te jete me fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve, paisjet hidraulike dhe elektrike te markave cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi pasi zona po vazhdon me ndertime dhe komplekse te reja dhe shfrytezohen ne cdo stine te vitit. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Vlore
Rruga Rruga Perivolo
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë I Pa mobiluar Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

144,000€
Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1... - 60m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne Dhermi, Tek Kompleksi Sofo Duni, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, fare prane bregu...

95,000€
Ne Vlore, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!... - 79m2
Vlore - Rruga Liria

Ne Vlore, Prane Sheshit te Flamurit, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri m...

115,000€
Ne Vlore, Shitet Super Apartament 1+1 I Pabanuar Me Par... - 96m2
Vlore - Rruga Liria

Ne Vlore, Prane Sheshit te Flamurit, Shitet Super Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri...