Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!! - 154m2

E pa mobiluar
239,000€

  • Rruga Zallit
  • 1111
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166676 - Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike Me Strukture Te Rregullt Dhe Hapesire Te Bollshme!!! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 155 m2 dhe ndodhet ne zgjatimin e Rezidences Kodra e Diellit 2. Organizohet nga nje koridor hyres dhe vazhdon ne nje ambient te bollshem ndenje me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar, dy dhoma te tjera gjumi dhe nje tualet i dyte. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka orientim Lindje duke mundesuar nje ndricim te bollshem natyral dhe pamje fantastike. Rezidenca ka cilesi te larte punimesh, shume investim ne hapesirat e perbashketa duke e bere nje kompleks mjaft te kendshem nga ana estetike dhe ofron mjaft facilitete te ndryshme per banoret qe nga siguria qe ka me roje private dhe telekamera kudo, po ashtu ka kopshte, shkolla, markete, parkime me rezervime. Per shkak te vendodhjes karakterizohet nga ajri i paster. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire pasi eshte dhe ne fazen qe bleresi i mundshem mund ta individualizoje ne shijet e veta pasi jane duke u bere instalimet elektrike etj. Si ndertim pritet te perfundoi deri ne vitin 2024. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 154m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Zallit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendi...

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...