Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! - 110m2

E pa mobiluar
160,000€

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 333
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166673 - Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti me siperfaqe bruto prej 110.71 m2 dhe siperfaqe neto prej 95.54 m2, ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes, kendin e gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome femijesh, ballkoni dhe nje tualet me dritare. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Ndertimi aktualisht ndodhet ne faze karabinaje dhe parashikohet dorezimi i tij per nje periudhe 18 mujore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Eshref Frasheri
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

170,000€
Prane Kompleksit Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 87m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Prane Kompleksit Magnet Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te mireadministruar pa...

156,500€
Tek Oasis Residence Shitet Super Apartament 2+1 Me Stru... - 112m2
Unaza e Re - Rruga Feizi Himzo

Tek Oasis Residence shitet super apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe orientim plot diell!!! Apartamenti ndodhet ne katin e kater dhe ka siper...