Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!! - 105m2

E mobiluar

170,000€

165,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 624
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166643 - Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te njeres prej objekteve te rezidences, e cila evidentohet per standartin e ndertimit, administrimin dhe nivelin e jeteses. Apartamenti eshte me hapesira te bollshme dhe i organizuar si me poshte: Sallonin e ndenjes i cili ka dalje ne ballkon, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar por qe aktualisht perdoret per garderobe dhe nje tualet te perbashket. Njera nga dhomat ka dalje ne ballkon. Mobilimi eshte bashkekohore, me nje kuzhine luksoze me mobilje te reja dhe me te gjitha elektroshtepiaket e domosdoshme. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne standart te larte jetese dhe shitet i mobiluar. Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qira 470 Euro ne muaj. Për një vizitë në apartament kontaktoni me Agjencine Imobiliare THE Right Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rezidenca Kodra e Diellit 1
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...

172,000€
Cmim i diskutueshem

178,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 110m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 m2 jane siperfaqe ne...

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m...