Okazion! Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt!! - 60m2

E pa mobiluar
62,000€

  • Rruga 29 Nëntori
  • 1220
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166632 - Okazion! Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe totale 59.4 m², ndodhet ne katin e 5 te, te njeres prej godinave te kompleksit. Organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka orientim perfekt Jug-Lindje, gje qe e ben te ndricuar dhe me diell gjate gjithe dites. Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranes, pozicioni i “New Entry Tirana” favorizon komunitetin e saj me akses te drejtperdrejte ndaj sherbimeve si: shkolla, spitale, qendra tregtare, transport urban etj., ne nje rreze te afert prej 1 km. Brenda kesaj rrezeje, ne afersi me kompleksin, ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9-vjeçare, të mesme, kolegje dhe universitete. Prane “New Entry Tirana” ndodhen 3 objekte te sherbimit shendetesor si: spital, poliklinike dhe qender shendetesore. Hapesira rekreative dhe te gjelberta shtrihen ne siperfaqe dhe ne lartesi, duke mundesuar nje nderlidhje midis banimit, sherbimeve dhe qarkullimit. Per kete projekt eshte konceptuar nje zone perimetrale e gjelberuar qe siguron: privatesi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Siperfaqe rekreative dhe gjelberim 35% e hapesires. Qendrueshmeri dhe jetegjatesi ne projektim. Projektimi i qendrueshem eshte nje nder pikat e forta te zhvillimit te ketij Kompleksi, duke perdorur teknologji bashkekohore dhe standarde europiane me aplikimin e fasades dhe vetratave termike. Aktualisht godina eshte ne faze grope. Per vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Casa Italia
Rruga Rruga 29 Nëntori
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

55,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 74m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 73.53m², ndodhet ne katin e 8 te nje p...

71,400€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt!!! - 68m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me organizim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 58m2, ndodhet ne...

63,000€

67,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 54m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Rruges Idriz Aldhima Shitet Apartament 1+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze fillestare me afat punimesh 36muaj...