Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! - 170m2

195,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 242
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166580 - Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 147.2 m², ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 9-katesh me ashensor. Eshte i organizuar me korridor qe strukturon sallonin e ndenjes, sebashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me tualet me vete, dy dhoma femijesh, tualeti dites dhe veranda qe shtrihet ne gjithe perimetrin e apartamentit. Orientimi i apartamentit eshte drejt jug-lindje cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda 6 muajsh. Njekohesisht apartamenti ka dhe nje post parkimi me cmim ekstra 17.000 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 170m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

172,000€

185,000€

Tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi I Ri Shitet Apartame... - 128m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet 2+1... - 111m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

185,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kompleksin "Ndregjoni" Shitet Ap... - 128m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhine te Vecuar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe ne...