Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! - 83m2

E pa mobiluar

125,000€

120,000€

  • Tirana–Elbasan Highway
  • 552
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166529 - Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 82.8 m2 dhe siperfaqe neto 72 m2 eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Residenca dallohet per cilesine e larte te ndertimit, vendndodhjen unike dhe per nivelin e jeteses qe ofron. Orientimin e ka Jug-Lindje. Eshte nje mundesi shume e mire si per banim dhe per investim duke patur parasysh qirate e larta ne ate zone rezidenciale. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona TEG
Rruga Tirana–Elbasan Highway
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

121,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 M... - 70m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!!! Apartamenti ndodht ne katin e 12 dhe te fundit te nje pallati te ri te mi...

134,000€
Ne Gjirin E Lalezit, Shitet Super Apartament 1+1 Tek Re... - 70m2
Gjiri i Lalzit - Rruga Gjiri i Lalzit

Ne Gjirin E Lalezit, Shitet Super Apartament 1+1 Tek Rezidenca Turquoise Marina!!! Apartamenti ka siperfaqe 69.9m² dhe organizohet ne nje sallon te b...

115,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi, Me Pamj... - 68m2
Saranda - Sarandë

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve, tek marina City Park, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim me siperfaqe bruto 67.9 m/2 p...