Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 111m2

E pa mobiluar
133,000€

  • Rruga Bedri Karapici
  • 940
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166527 - Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet me vete, dhoma e femijeve me dalje ne ballkon dhe tualeti dites. Apartamenti aktualisht eshte ne fazen perfundimtare te punimeve dhe pritet te perfundoje brenda vitit. Zona ne te cilen ndodhet apartameti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per cilesine e punimeve dhe eshte nje nder komplekset me te mira te zones. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Spitali Amerikan 3
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
127,000€
Tek Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1 Me Struktu... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Luis Jansin Henkard

Tek Fusha e Aviacionit shitet apartament 2+1 me strukture te regullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatamenti ka siper...

E RE
136,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 105m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...

120,000€

125,000€

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te B... - 114m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashen...