Ne Gjirin e Lalzit, Shitet Super Apartament 1+1 Me Verande!!! - 113m2

E pa mobiluar
155,000€

  • Lalëz
  • 524
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166479 - Ne Gjirin e Lalzit, ne Kompleksin Rezidencial Lura 5, shitet apartament 1+1+ Verande. Aktualisht Rezidenca eshte ne faze ndertimi, nje projekt ambicioz i punuar ne detaje nga Arkitekti dhe Studio e Arkitektures ''Emre Arolat Architecture'' ku eshte nderthurur cilesia, natyra dhe plazhi fantastik i Gjirit te Lalezit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka siperfaqe 75,02m² dhe siperfaqe verande 38,5m², i organizuar ne nje sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje tualet dhe veranda. Rezidenca eshte ne faze te avancuar ndertimi dhe pritet te perfundoj brenda vitit 2025. Projekti do perfshije Hotel me 5 yje, Vila Elitare, Vila Individuale, Apartamente dhe shum facilitete te tjera. Rezidenca do ju ofroje Security 24h, Parkim, Pishina, Njesi Sherbimi, Restorante, Supermarket, etj. Investoni ne nje projekt bashkohor dhe jepini vlere prones tuaj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal, ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Gjiri i Lalzit
Rruga Lalëz
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
160,000€
Okazion Kleringu! Tek "Palladium Residence", Shitet Apa... - 90m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek "Palladium Residence", Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te godines, me siperfaqe br...

95,000€

100,000€

Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideal... - 49m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te ko...

158,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 79m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje kompleksi te ri ne...