Okazion Kleringu! Tek Ekspozita Building, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! - 88m2

E pa mobiluar
270,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 288
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166470 - Tek "Ekspozita Building", shitet apartament 1+1, Me Cmim Kleringu ne Faze Karabinaje. Apartamenti ka siperfaqe bruto 88.69 m² dhe siperfaqe neto 66.69 m², ndodhet ne katin e 6, ne nje prej godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen aktualisht ne Tirane. Apartamenti organizohet si me poshte: korridori i sallonit ku ka ambient ndenje dhe gatimi sebashku me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Rezidenca ne dy katet e para do jete ne formatin e nje qendre tregtare dhe ky apartament mund te sherbeje si mundesi e mire per investim, duke pare destinacionin e godines. Objekti do te kete edhe 5 kate parkim. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal, ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 24

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Besim Imami

Ne Myslym Shyri, Prane Karburant Kastrati, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartament me siperfaqe bruto 62m² (56m² neto) ndodhet ne...