Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike Nga Deti ! - 122m2

213,000€

  • Rruga e bregdetit
  • 233
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166411 - Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike nga Deti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje prej objekteve te kompleksit dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit me dalje ne verande, dy dhoma e gjumit po me dalje ne verande dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pershtatshem si per shtepi pushimi edhe per investim pasi zona ka kerkes te shtuar per ambiente me qera ditore. Kompleksi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme gjithashtu ofron hapsira per argetim dhe relaks per te gjithe rezidentet. Per me shume informacion ose per te vizituar pronen nga afer, kontakto me Real Deal ne numrin 067 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Hamallaj
Rruga Rruga e bregdetit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...

209,000€
Cmim Kleringu! Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartame... - 116m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² dh...

222,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2, Perfekt Per Banim!!... - 111m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Ne Qender te Tiranes Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 16-te banim, te nje ndertimi te vitit 2003, te mireadministruar...