Okazion! Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete - 165m2

E pa mobiluar
197,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 817
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166377 - Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi ndodhet ne katin e 1 dhe 2 dhe eshte i organizuar si me poshte: Ne katin e pare organizohet me sallonin e ndenjes teper te bollshem dhe me lartesi mbi 3 m dhe nje tualet, ndersa kati i dyte me dy dhoma gjumi dhe nje tjeter tualet. Duplexi organizohet si ne format vilete, per vete fatin e hyrjes se dedikuar me hapsire bace dhe verande ne nivelin 0. . Apartamenti eshte lene ne gjendjen, qe hidrosanitare dhe parketi te zgjidhen nga vete klientet. Fakti qe shitet i pamobiluar i jep mundesine cdo personi ta ideoje sipas shijeve personale. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave. Kontakto Agjensine THE Right Deal ne numrin e telefonit: 0674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone, ose prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 165m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 1
Zona Rezidenca Kodra e Diellit 1
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,500€ / muaj
Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira D... - 178m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim Dhe Totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex Me... - 159m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Siperfaqe 159m² bruto dhe 149m2 neto. Siperfaqia eshte e organizuar ne menyre perfekte ku kati...