Prane Pazarit Te Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht i Investuar!! - 46m2

E mobiluar
87,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 3521
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166370 - Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht E Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te mireadministruar te vitit 1998. Siperfaqja totale eshte 46.1 m2, dhe organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i bollshem qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dhoma gjumit, tualeti dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim. Aktualisht apartamenti shfrytezohet me qera ditore dhe siguron te ardhura mujore 1000 euro/neto. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobilare, THE Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 46m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
91,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1... - 70m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 70 m2 dhe siper...

E RE
93,000€
Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament... - 64m2
Ish Parku - Rruga Javer Malo

Okazion Kleringu! Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamneti me siperfaqe bruto 63.8 m² (neto 54m²), ndodhet ne...

E RE
83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sip...