Prane Selites, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Investuar!!! - 113m2

E pa mobiluar

157,000€

152,000€

  • Rruga Pandeli Cale
  • 672
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG166356 - Ne Selite,Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte Dhe Totalisht e Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 112.8 m2 dhe siperfaqe neto 104 m2, ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2012. Apartamenti organizohet nga korridori shperdares, salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit si dhe dy tualete. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per investim edhe per banim, pasi zona ka marre mjaft zhvillim kohet e fundit pas ndertimit te unazes se madhe dhe aksesit me Komunen dhe Tiranen e Re. Orientimin e ka drejt Jug-Lindje. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Selita
Rruga Rruga Pandeli Cale
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

153,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 109m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 109.4 m2 dhe siperfaqe neto pre...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...

150,000€
Te Tregu Elektrik , Shitet Apartament 2+1 Super I Inves... - 108m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Ne fillim te Tregut Elektrik,ne rrugen Zonja Curre shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh pa...