Ne Sarande, Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi, Me Pamje Nga Deti!! - 68m2

E pa mobiluar

120,000€

115,000€

  • Sarandë
  • 468
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166346 - Ne Sarande, prane Portit te Jahteve, tek marina City Park, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim me siperfaqe bruto 67.9 m/2 prej te cilave siperfaqja neto 58.5 m/2 dhe me pamje nga deti. Apartamenti organizohet si me poshte; salloni ku kemi sebashku ambient gatimi, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualeti. Cilesia e punimeve do te jete me fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve, paisjet hidraulike dhe elektrike te markave cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi pasi zona po vazhdon me ndertime dhe komplekse te reja dhe shfrytezohen ne cdo stine te vitit. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni me Agjensin Imobilare THE Right Deal, ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Saranda
Rruga Sarandë
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

121,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 M... - 70m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!!! Apartamenti ndodht ne katin e 12 dhe te fundit te nje pallati te ri te mi...

110,300€
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Apartament 1+1 Me Pam... - 69m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Prane Shkolles "Osman Myderizi", Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire Ne Ndertim Te Vitit 2023 Ne Faze Grope. Apartamenti ndodhet ne nje godine bani...

120,000€

125,000€

Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmi... - 83m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfa...